Hizmetlerimiz

Eğitim ve Destek

Redoks Mühendislik Tebis CAD/CAM/CAQ yazılımı eğitimlerini Bursa ve İstanbul ofislerinde vermektedir. Standart eğitimlerin yanısıra müşteri ve ihtiyaca özel eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerimizi müşteri yerinde ya da ofislerimizde sunmaktayız.

Tasarım ve Ürün Geliştirme

Tecrübeli kadromuz ile müşteri talepleri doğrultusunda şekillendirilen tasarım hizmetleri sunuyoruz. Ürün geliştirme sürecinin tasarımdan üretime kadar tüm aşamaları için proje bazında belirlenen çözümler üretmekteyiz.

 

 

 

Tersine Mühendislik

Çeşitli yöntemler ile ölçülerek sayısallaştırılmış fiziksel parçaların 3D CAD verilerinin elde edilmesi konusunda çözüm sunmaktayız. Özellikle optik tarama gibi yöntemler ile elde edilmiş yoğun veriler kullanılarak bu veriler üzerinde yüzeyler oluşturulmaktadır. Geometri el verdiğince az sayıda yama ile oluşturulan yüzeyler, CAD operasyonları ve FEM mesh oluşturma gibi işlemlerde problemsiz olarak kullanılabilecek kalitededir.

İmalat

CAD ya da mesh geometrileri üzerinde kesici takım yolu oluşturma hizmetleri sunmaktayız. İşin gereklerine bağlı olarak mesh içeren geometriler üzerinde doğrudan takım yolu oluşturulabildiği gibi, mesh üzerinde yüzeyler oluşturulduktan sonra takım yolu oluşturulması da mümkündür. Freze tezgahlarının yanısıra 5 eksen laser kesim tezgahları ve Huber Grimme, MAKA gibi özel trim tezgahları için de takım yolu oluşturulması hizmetleri vermekteyiz.